وردپرس چیست – آموزش راه اندازی سایت با وردپرس – اموزش وردپرس چیست

  1. خانه
  2. پایگاه دانش
  3.  وردپرس چیست – آموزش راه اندازی سایت با وردپرس – اموزش وردپرس چیست

وردپرس چیست؟

وردپرس یک سیستم مدیریت محتوای به زبان php بوده که به صورت رایگان در دسترس عموم قرار گرفته که در حال حاضر به چندین زبان ها ترجمه شده و استقبال زیادی شده است بیشتر وب سایت های موفق از وردپرس استفاده کرده اند.

یکی از مهم ترین ویژگیهای وردپرس متن باز open source بودن وردپرس است که بسیار مورد توجه برنامه نویسان و توسعه دهندگان قرارگرفته است. آخرین نسخه وردپرس را می توانید از سایت منبع یعنی wordpress.org دانلود و نصب کنید.

 

وردپرس چیست

وردپرس چیست

 

انتخاب قالب مناسب

درسیستم مدیریت محتوای وردپرس انتخاب قالب خوب یکی از مهم ترین انتخاب ها می باشد. پس بسته به نوع وب سایت قالب مد نظر را انتخاب و از آن استفاده کنیم یا اگر زبان برنامه نویسی مان خوب است میتوانیم یک قالب خوب و با امکانات و طرح های مورد نیاز کد نویسی کنیم ولی اگر توان یا زمان کد نویسی نداریم جای هیچ گونه نگرانی نیست

امروزه افراد یا سایت های معتبری اقدام به فروش قالب های مختلفی میکنند مانند سایت ژاکت یا راست چین و سایر وب سایت ها هستند که میتوانید بایک جستجوی ساده در اینترنت میتوانید قالب موردنیاز خود را خرید کرده و از آن استفاده کنید البته ناگفته نماند وردپرس قالب های رایگان بسیاری هم دارد که میتوانید از سایت های مختلف یا از مخزن وردپرس قالب مدنظر را جست وجو و نصب کنید.

امروزه هرنوع سایتی نیازبه طرح،قالب و ساختار زیبایی دارد تا کاربران مشتریان خود را جذب کند وردپرس هم دارای هزاران نوع قالب در مسابقه های متفاوت از نوع رایگان واصولی وجود دارد که بسته به نیاز سلیقه ی شخصی و کاری انتخاب و استفاده کنیم.

افزونه و ماژول ها

بیشتر سایتها مدیریت محتواها مسلما نیاز به امکانات اضافه و رفع نیازهای خود میباشد برای این کار افزونه ها و ماژول ها هستند که با نصب و راه اندازی ماژول مدنظربه امکانات وب سایت اضافه و نیازهای خود را رفع کنید دراین باره اگر توان برنامه نویسی دارید میتوانید دست به کار بشید و افزونه و ماژول خودرا برنامه نویسی کنید

ولی اگر برنامه نویس نیستید یا زمان آن را ندارید میتوانید از افراد متخصص یا وب سایت های فروش ماژول و افزونه مانند ژاکت،راست چین و یا سایتهای دیگر که میتوانید با جست وجو در اینترنت پیدا کنید درصورت داشتن هرگونه مشکل سئوالی با ما تماس گرفته و مشاوره ی رایگان دریافت کنید.

اشتراک گذاری:

2 دیدگاه. ارسال دیدگاه جدید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

نمونه کارهای اخیر
نوشته های اخیر

شاید از این نوشته‌ها هم خوشتان بیاید

فهرست