در صورتی که تمایل شما به یادگیری بهینه سازی موتور جستجو (SEO) تنها با تمایل شما به اجرا و آزمایش مفاهیم بیشتر شود ، از این آموزش نهایت استفاده را خواهید برد.

اموزش سئو برای مبتدی

این آموزش  برای توصیف کلیه جنبه های اصلی جستجوگرها ، از یافتن اصطلاحات و عبارات (کلمات کلیدی) که می تواند باعث ایجاد ترافیک واجد شرایط به وب سایت شما شود ، دوست داشتن سایت شما توسط موتورهای جستجو ، ایجاد لینک ها و بازاریابی ارزش بی نظیر در وب سایت شما دارد .

دنیای بهینه سازی موتورهای جستجو پیچیده و در حال تغییر است ، اما شما می توانید اصول را به راحتی درک کنید ، و حتی مقدار کمی از دانش SEO می تواند تفاوت بزرگی ایجاد کند. آموزش سئو رایگان نیز به صورت گسترده در وب موجود است .

این اطلاعات را با برخی تمرینها ترکیب کنید و در راه رسیدن به یک سئو باهوش خوب هستید.

 اموزش سئو برای مبتدی

اموزش سئو برای مبتدی

 

مبانی اصول بهینه سازی موتور جستجو

آیا تاکنون از سلسله مراتب نیازهای مازلو (Maslow’s) شنیده اید؟ این یک تئوری روانشناسی است که اساسی ترین نیازهای انسان (مانند هوا ، آب و ایمنی جسمی) را بر نیازهای پیشرفته تر (مانند عزت نفس و تعلق اجتماعی) در اولویت قرار داده است. این تئوری این است که شما بدون اطمینان از نیازهای اساسی تر در ابتدا برآورده نمی شوید.

همانطور که مشاهده می کنید ، پایه و اساس SEO خوب با اطمینان از دسترسی به خزیدن شروع می شود و از آنجا به سمت بالا حرکت می کند.

با استفاده از این راهنمای مبتدی ، می توانیم این هفت مرحله را برای رسیدن به سئو موفق دنبال کنیم:

دسترسی را خز کنید تا موتورها بتوانند وب سایت شما را بخوانند
محتوای قانع کننده ای که به جستجوی جستجوگر پاسخ می دهد
کلید واژه بهینه سازی شده برای جذب جستجوگرها و موتورها در نظر بگیرید
تجربه کاربری عالی از جمله سرعت بار سریع و UX قانع کننده
محتوای ارزشمندی را به اشتراک بزارید که پیوندها ، استنادها و تقویت را کسب می کند
عنوان ، URL و توضیحات برای ترسیم CTR بالا در رتبه بندی ها
نشانه گذاری Snippet / Schema برای مشخص کردن در SERP ها

ما در طول این آموزش برای هر یک از این مناطق وقت خواهیم گذاشت ، اما ما می خواهیم آن را در اینجا معرفی کنیم زیرا نگاهی به نحوه ساختن این آموزش به عنوان یک کل ارائه می دهد.

کاوش فصل های اموزش سئو برای مبتدی

سئو چیست و چرا اهمیت دارد؟

برای مبتدیان واقعی. بیاموزید که بهینه سازی موتور جستجو چیست ، چرا مهم است و همه اصول لازم را بدانید تا کار خود را درست شروع کنید.

نحوه کار موتورهای جستجو – خزیدن ، نمایه سازی و رتبه بندی

ابتدا باید ظاهر شوید.

اگر موتورهای جستجو به معنای واقعی کلمه نمی توانند شما را پیدا کنند ، هیچکدام از بقیه کارهای شما اهمیتی ندارند. این فصل به شما نشان می دهد که چگونه روبات ها وبسایت و کسب وکار شما رو را خز می کنند تا سایت شما را پیدا کنند و آن را به فهرست خود اضافه کنند.

تحقیقات کلید واژه

درک کنید که مخاطبان شما چه چیزی می خواهند پیدا کنند.

رویکرد ما ابتدا کاربران را هدف قرار می دهد زیرا این چیزی است که موتورهای جستجو پاداش می دهند. در این فصل تحقیق کلمات کلیدی و سایر روش ها برای تعیین مخاطبان شما را به دنبال خواهد داشت .

 بهینه سازی در محل

برای پیشبرد پیام خود از تحقیقات خود استفاده کنید.

این یک فصل پرشور است ، طراحی بهینه سازی شده ، تجربه کاربر ، معماری اطلاعات و تمام روشهایی که می توانید نحوه انتشار مطالب را تنظیم کنید تا حداکثر دید و طنین انداز آن با مخاطبان خود تنظیم شود.

 SEO فنی

دانش فنی پایه به شما در بهینه سازی سایت خود برای موتورهای جستجو و ایجاد اعتبار با توسعه دهندگان کمک می کند.

با اجرای طراحی پاسخگو ، بخشنامه های روبات و سایر عناصر فنی مانند داده های ساخت یافته و برچسب های متا ، می توانید به گوگل (خود ربات) بگویید که سایت شما درمورد این موضوع چیست. این کمک کننده ان است که موارد مناسب رتبه بندی شود.

 SEO فنی

صدا را زیاد کن.

پس از دستیابی به همه چیز ، وقت آن رسیده است تا با جلب توجه و پیوند از سایتهای بزرگ و تأثیرفوق العادهان ، تأثیر خود را گسترش دهید.

 اندازه گیری ، اولویت بندی و اجرای سئو

خود را برای موفقیت تنظیم کنید.

بخش اساسی هر استراتژی جستجوگرها دانستن اینکه چه چیزی کار می کند ، تنظیم رویکرد شما در مسیر حرکت است.

واژه نامه SEO

اصطلاحات و عبارات کلیدی را درک کنید.

یادگیری سئو بعضی اوقات می تواند مانند یادگیری یک زبان دیگر ، با تمام  اصطلاحات صنفی که انتظار دارید بدانید احساس کنید. این واژگان فصل به فصل به شما کمک می کند تا کلمات جدید را به دست بیاورید.

چه مقدار از این آموزشها برای مطالعه نیاز دارم؟

اگر در مورد بهبود ترافیک جستجو جدی هستید و با سؤال ناآشنا نیستید ، توصیه می کنیم راهنمای مبتدی SEO را از جلو به عقب بخوانید. ما سعی کرده ایم تا حد امکان آن را بطور دقیق و آسان درک کنیم و یادگیری اصول سئو اولین قدم اساسی برای رسیدن به اهداف کسب و کار آنلاین شما است.

با سرعتی که مناسب شماست ، بروید و حتماً به دهها منبعی که در طول فصل به آنها پیوند می دهیم توجه کنید – آنها نیز شایسته توجه شما هستند.

هنوز هیجان زده شده اید؟بازاریابی موتورهای جستجو یک زمینه جذاب است و می تواند بسیار سرگرم کننده باشد! اگر سردرگم شدید ، تسلیم نشوید. ما افرادی داریم که می توانند در سمینارهای آموزشی سئو با مربی به شما کمک کنند.

جهت ثبت سفارش طراحی وب سایت با ما تماس بگیرید گلوب وب

منبع : moz

اشتراک گذاری:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

نمونه کارهای اخیر
نوشته های اخیر

شاید از این نوشته‌ها هم خوشتان بیاید

فهرست