در این فصل چند تکنیک برنده را به شما خواهیم گفت که در حال حاضر بسیار خوب جواب میدهد و انتظار میرود در سال 2020 حتی بهتر اجرا شود.محتوای پژوهشی منتشر کنید

وبلاگ نویسان و روزنامه نگاران اطلاعات را دوست دارند و اگر بتوانید آن ها را با نظر سنجی و آمار درگیر کنید ، آنها طوری با شما لینک میشوند ، که گویی جدایی وجود ندارد.

به عنوان مثال ، در سال 2019 ما 5 بخش از یک مطلب پژوهشی را منتشر کردیم و این 5 بخش 2،243 بک لینک ، 17.199 اشتراک گذاری و 202،345 هزار بازدید کننده داشت.

نکته ی منفی درباره تولید محتوای پژوهشی این است که ، تحقیقات به مراتب کار بیشتری نسبت به یک محتوای ساده میطلبند ، اما وقتی درست و اصولی انجام شوند هزینه تلاش اضافی شما به طور کامل جبران میشود.

تولید محتوای بصری ( مخصوصاً تصاویر مفهومی )

درست مانند ویدیو ، محتوای تصویری به سرعت در حال رشد است.در حقیقت ، یک بررسی جدید نشان داده 87.5٪ بازاریابان از محتوای بصری استفاده میکنند .

به لطف شبکه های اجتماعی مانند پینترست و اینستاگرام ، در سال 2020 همچنان شاهد رشد محتوای بصری خواهیم بود.

چگونه می توان از این روند بهره برد؟ محتوای بصری بیشتری تولید کنید … به ویژه تصاویر مفهومی

ساخت بک لینک رایگان در سایت هایی با آتوریتی بالای ۹۰

از لحاظ تجربی “تصاویر مفهومی” می توانند مانند یک اینفوگرافیک فانتزی اثر داشته باشند .(تصاویر مفهومی ، ان دسته از عکس هایی هستند که سایر سایت ها به راحتی میتوانند از آن ها در سایت خود استفاده کنند و وقتی این کار را انجام دادند، معمولا به سایت شما لینک هم میدهند.)

به عنوان مثال ، ما در یکی از مقالات از یک تصویر ساده مفهومی که ساخته بودیم ، استفاده کردیم و از آنجا که این تصویر ، محتوا را به طور جذابی نشان میداد ، مردم عاشقش میشدند و از آن در محتوای خودشان استفاده میکردند.

در واقع ، همین محتوای تصویری بالای 20 لینک برای سایت ما ایجاد کرده است.

تقویت نظرات و انجمن ها

آیا نظرات وبلاگ به رتبه بندی شما کمک می کند؟ به نظر می رسد که : “بله!”

در حقیقت ، گوگل اعلام کرده كه نظرات وبلاگ می تواند در رتبه بندی بسیار کمک کننده باشند .

سال گذشته گوگل گفت “نظرات در وبلاگ تاثیر زیادی در اینگیجمنت یا همان درگیر کردن کاربر را دارد تا اینکه مستقیما از شبکه های اجتماعی به سایتتان بیایند.

به عبارت دیگر ، گوگل می خواهد ببیند که شما یک مجموعه فعال در سایت خود دارید. ممکن است در سال آینده به این نظرات و انجمن ها امتیاز بیشتری نیز داده شود.

ساخت بک لینک با پادکست مهمان

پادکست ها یکی از روش های مورد علاقه ما برای لینک سازی هستند.مثل پست مهمان بدون توضیحات اضافه، فقط آنرا نشان دهید و شیر کنید و بعد بک لینک های شیرین را دریافت کنید.

محبوبیت پادکست همچنان در حال رشد است. در حقیقت ، 90 میلیون آمریکایی حداقل به یک پادکست در هر ماه گوش می دهند (این رقم در مقایسه با سال گذشته 26 درصد افزایش داشته است)

این بدان معنی است که سال آینده احتمالاً موقعیت های بیشتری برای شما وجود دارد که بتوانید از پادکست ها لینک دریافت کنید.

حذف زامبی پیج ها

یکی از تکنیک های سئو که همیشه کار ساز میباشد ، حذف زامبی پیج هاست.

هر سایت صفحاتی دارد که اعتبار و ارزشی ندارند. در واقع داشتن تعداد انگشت زامبی پیج چندان مسئله مهمی نیست . اما زمانی که شما هزاران زامبی پیج دارید چطور ؟

در این شرایط امتیاز سئو داخلی شما پایین کشیده میشود.

برای مثال : سایت یکی از مراجعان 76 مقاله (کوتاه ) و کم كیفیت داشت ، بنابراین به او توصیه کردیم برای قوی شدن ، چندتا ازین محتوا هارو در هم ادغام و بقیه را حذف کند.

فکر میکنید چه اتفاقی افتاد ؟ میزان ترافیک طبیعی وی در مدت 30 روز 16.23 درصد افزایش یافت.

یکی دیگر از مشتریان سایتی برای تورهای خارجی داشت ، با یک بررسی خیلی زود متوجه شدیم که این سایت دارای 50 صفحه سرویس است که همه تقریباً به یک معنی هستند.بنابراین مشتری مطالب را از 50 صفحه در 4 صفحه طبقه بندی کرد و همین تکنیک ترافیک جستجوی آنها را 36.9٪ افزایش داد.

در مثالی دیگر : یکی از مشتریان سایتی در زمینه طراحی وب داشت و صرفا برای اینکه هر روز روی سایت محتوا برود ، مطالب بی کیفیتی را منتشر میکرد اما با مشاوره سپس ، در اوایل سال جاری ، او 45 پست بی کیفیت وبلاگش را حذف کرد.در ابتدا با افت شدید ترافیک روبه رو شد. اما با شروع کار الگوریتم ، ترافیک طبیعی وی به سرعت 32 درصد افزایش یافت.

اشتراک گذاری:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

نمونه کارهای اخیر
نوشته های اخیر

شاید از این نوشته‌ها هم خوشتان بیاید

فهرست