فروشگاه نوآوران

فروشگاه نوآوران

شما چه رائ در نظر دارید
ما یک گروه کسب و کارهای خویش فرما هستیم که بر اساس مدل کسب و کارهای ناب و کارآفرینانه بر روی تجاری سازی محصولات از طریق بازاریابی و فروش دیجیتال تمرکز دارد.

فروشگاه نوآوران با استفاده از زیرساخت فناوری اطلاعات و ارتباطات یک مدل کسب و کار الکترونیکی ایرانی محصول محور است. بازار یابی و فروش محصولات اصلی ترین مولفه در موفقیت یک کسب و کار است. امروزه در عصر اطلاعات با گسترش رسانه های دیجیتال شرایطی مهیا شده است که صاحبان بنگاه های تولیدی و خدماتی بتوانند محصولات خود را فارغ از مکان و زمان در گستره جغرافیایی فراگیر متناسب با ظرفیت های بالقوه خود بازاریابی نموده و برای آنها مشتریان متنوع فراسرزمینی و وفادار در صورت تولید و عرضه محصول با کیفیت و رقابت پذیر در بازارهای داخلی و بین المللی پیدا نمایند.گروه نوآوران پارسی با استفاده از سرمایه انسانی و منابع سازمانی دراختیار مترصد بازاریابی محصولات با کیفیت تضمینی و متناسب با خواست مشتریان و جلب اعتماد و رضایت مندی حداکثری است. چرا که به اعتقاد مدیریت گروه مشتری اصلی ترین دارای هر کسب و کار است و لذا ما باید برای ترغیب او به انجام تجربه خرید از فروشگاه الکترونیکی نوآوران از همه دانش و تجربه خود کمال استفاده مطلوب را به عمل آوریم تا بتوانیم در ادامه با برنامه ریزی اثربخش در حفظ و توسعه مشتریان خود از هیچ کوشش و مجاهدتی دریغ نورزیم. مشتریان باید از تجربه خرید خود از ما لذت ببرند و این احساس به آنها القاء گردد که در سریعترین زمان ممکن با منصفانه ترین قیمت بهترین کالا را در مکان مورد درخواست خود تحویل گرفته اند. تضمین کیفیت توام با کمیت برکت محور و استمرار این خرید شادی بخش برای مشتریان هدف تیم همدل و هم داستان ماست.

ما درطول روز در ایام هفته ماههای فصول سال همیشه به فکر شناسایی طرح ریزی و تهیه و عرضه بهترین ها برای مشتریان عزیز و بزرگوار کسب و کارمان هستیم.

مدیر سایت : وحید سعدی

مدیر فنی و زیرساخت : حسن حنیفی

مدیر امور مشتریان : سایری

ادرس وبسایت : ebiran.ir

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *