نحوه لینک سازی در سایت های پرسش و پاسخ

  1. خانه
  2. پایگاه دانش
  3. نحوه لینک سازی در سایت های پرسش و پاسخ

از نظر بسیاری از کارشناسان سئو ، ساختن لینک در سایت های پرسش و پاسخ یک تکنیک معتبر لینکسازی است و بستگی به میزان دسترسی شما به سایت پرسش و پاسخ و ترافیک جاری روی انجمن آن دارد.

نکته اصلی این است که در حالت عادی مردم در جست و جو های خود از عبارت طولانی و بلند استفاده میکنند و در واقع پرسیدن سوال را به جست و جو کلمه کلیدی ترجیح میدهند.

پرسیدن یک سؤال خاص معمولاً نتایج دقیق و مرتبط تری را در نتایج جست و جو گوگل به کاربر برمیگرداند. اینجاست که سایت ها و انجمن های پرسش و پاسخ وارد عمل می شوند !

سایت های پرسش و پاسخ از پلتفورمی برای پیدا کردن جدید ترین اطلاعات در مورد موضوعات مختلف استفاده میکنند ، در واقع مانند یک موتور جست و جو کار میکنند و نتایج جست و جوی یک عبارت را بر میگردانند در حالیکه این عبارت ممکن پاسخ هر یک از اعضای انجمن باشد.

مردم از سایت هایی مثل Quora و Stack Exchange استفاده میکنند تا جواب سوالات خود را از قبیل موارد زیر بیابند :

پرسش و پاسخ به سوالات پزشکی

آیا کسی در دبیرستان شما معروف است ؟

فهرست مشاغل محلی

لیست موارد خوب و بد سئو و …

4 – فایده استفاده از سایتهای پرسش و پاسخ ( Q&A )

1 – تنوع ساخت لینک پروفایل

استفاده از سایت های پرسش و پاسخ روشی است که به شما کمک میکند تا لینک سازی های پروفایلی خود را تنوع ببخشید. اگرچه لینک های خارجی در سایت های پرسش و پاسخ معمولا نوفالو هستند ، اما نباید اثر این بک لینک هارا دست کم بگیرید.

برای اطمینان از سایت های پرسش و پاسخی استفاد کنید که رنک الکسای بالایی دارند. به عنوان مثال ، از Quora با رتبه جهانی 233 استفاده کنید.

2 – هدایت کردن ترافیک به سایت

به سوالات آموزنده و مهم پاسخی جامع بدهید و در انتها به محتوای مرتبط سایت خود پیوند دهید.

نکته مهم در اینجا این هست که اگر از لینک های نامرتبط در محتوای خود استفاده کنید ، کم کم اعتماد کاربران واقعی خود را از دست میدهید و ممکن است اکانت شما اسپم شناخته شود.

توجه داشته باشید که نیازی نیست حتما از لینک در پاسخ خود استفاده کنید ، برای جلب اعتماد اگر هیج لینک مرتبطی ندارید ، کلا لینک درج نکنید ، شما میتوانید لینک سایت خود را در پروفایل کاربریتان به کار ببرید.

خودتان را به عنوان یک کارشناس و یا حداقل یک منبع قابل اطمینان در پروفایل کاربری معرفی کنید ، در این صورت زمانی که یکی از اعضا پروفایل شما را مشاهده کند ، به بررسی سایت شما تمایل پیدا خواهد کرد.

3 – ایجاد اعتبار و اعتماد

سایتهای پرسش و پاسخ برای حل مشکلات مردم ایجاد شده است – دقیقاً مثل این میماند که محصول یا خدمات شما ، مشکل مشتری را حل می کند ، درست است؟

به سوالات در تاپیک ها پاسخ دهید و فروش خود را با کاربر درگیر کنید. با ایجاد رابطه ای صادقانه و سودمند اعتبار کسب کنید.
به جای پلتفورم های بازاریابی ، از سایت های پرسش و پاسخ مانند انجمن ها استفاده کنید.
اکثر سایتهای پرسش و پاسخ به اعضا اجازه می دهند پروفایل ها و پاسخ ها را رتبه بندی کنند ، بنابراین ارائه راه حل های مفید و تعامل با سایر اعضا مهم است.

جهت ثبت سفارش لینک سازی دستی و طبیعی از قسمت خدمات بک لینک ما دیدن فرمایید

 

اشتراک گذاری:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

نمونه کارهای اخیر
نوشته های اخیر

شاید از این نوشته‌ها هم خوشتان بیاید

فهرست